« 29. 5. 2008 Příliš Jednoduchá řešení nebudí důvěru. O návrzích nespokojených poslanců nevíme téměř vůbec nic a o návrhu Sdružení vlastníků obecních a soukromých lesů v ČR víme také málo.
3. 6. 2008 Diskuse v Moravsko-slezské křesťanské akademii v Brně, Na Petrově 2 v 18.00 hodin na téma: Nový model financování církví. »

Setkání s primátorkou statutárního města Chomutova a jejími náměstky proběhlo v souvislosti s otevřením obnoveného židovského hřbitova v Chomutově. Přítomen byl pan velvyslanec státu Izrael. Celá událost byla v režii židovské obce v Teplicích. Záznam z Chomutova se nepodařilo zpracovat pro závadu na fotoaparátu.

3. 6. 2008 je na programu setkání v Ostravě, které připravujeme už od  23. 5. 2005 spolu s biskupem Františkem Václavem Lobkowiczem. Po návštěvě u hejtmana bychom rádi stihli návštěvu v některé u obcí stižených blokací na Hané a pak diskusi v Brně. Zpravodajství přineseme i obrazem.

Aktuálně | 2 06 2008 - 09:38