« 22. 5. 2008 Asociace krajů České republiky dostala dopis pro své jednání v Luhačovicích 23. 5. 2008
Ivan Odilo Štampach »

Redaktorky Naďa Adamičková a Marie Königová zmiňují naši kampaň ve svém hojně komentovaném článku, který najdete zde. Informace, které mají redaktorky o tvorbě zákona nelze ověřit. Minimálně ta část, která popisuje zrod naší kampaně, je mylná. Tato kampaň vznikla z iniciativy církví a náboženských společností. Čerpá z grantu, který získala v grantovém řízení MK ČR, realizátorem je nezisková organizace. Z církevních zdrojů nečerpala ani jednu korunu. Existuje díky laskavosti a ochotě dobrovolníků a o všem vede řádné účetnictví.

Zřejmě je však její činnost v mediálním prostředí znát. Kampaň pokračuje a věnuje se kontaktům s veřejností, starosty a krajskými představiteli. Pohled ze zaujatých médií či poslaneckých lavic je jiný.

Aktuálně | 24 05 2008 - 08:16