« 26. 7. 2008 Podle zpráv, které přicházejí církvím, komisi zajímají jména těch, kteří na podkladech pro zákon pracovali
15.7.2010 ČRo 6, www.nabozenstvi.com, Eva Hůlková - Církevní majetek už není u ledu? »

Zatímco parlamentní komise pracovala v souvislosti s jednáním sněmovny a vyslechla některé činitele, ministrů nevyjímaje, nemáme žádný relevantní výsledek prázdninových jednání než ten, že nikdo nehodil návrh zákona pod stůl, ale stále se o něm vyostřeně jedná, přičemž vyřizování účtů se přesunulo do stranických sekretariátů. V tuto chvíli je třeba ze strany církví tedy také mlčet, možná zopakovat nějaké své stanovisko, ale nechat poslance a politiky pracovat. Tak to také děláme a pracujeme za scénou v prázdninovém režimu, který se do konce září jistě nezmění. Přejeme všem hodně sil!

Aktuálně | 27 08 2008 - 07:29