« 28. 4. 2008 Zprodukovali jsme brožuru pro MK ČR a Novinky.cz už o ní píší...
29. 4. 2008 Aktuálně.cz, Sabina Slonková a Petr Holub: Církev nemá na část odškodnění nárok, říká analýza ČSSD »

Parlamentní hlasování v prvním čtení návrh zákona pošle do dalšího legislativního procesu. Udělali jsme pro to, co jsme mohli. Na tiskové konferenci dnes odpoledne ministr kultury spolu s předsedou vlády vyložili poslední argumenty: Za schválením stojí kraje a částky byly vypočítány podle parametrů obecně užívaných a jsou dostupné záznamy z této činnosti. Pokud by se měly sčítat všechny majetky, dospěli bychom k číslu daleko vyššímu, jak jsme řekli i Českému rozhlasu v živém telefonátu.

Zítřejší diskuse je tři na tři. Tři zastánci Jaromír Talíř, Karel Štícha a Daniel Kvasnička a proti právník, a dva politikové ČSSD. Pozvánku najdete zde. Vstup volný.

Aktuálně | 28 04 2008 - 18:27