« 2. 5.2008 Byl Pán Ježíš Kristus chudým?
6. 5. 2008 Dnešním hlasováním zřejmě neskončila informační fáze kampaně, 7. 5. 2008 padne rozhodnutí o dalším směru našeho působení »

Mediální ozvěny v médiích vypadaly hrozivě, ale nebyly. Předloha není zamítnuta a v dalším jednání půjde jen o peníze. Na čem jiném se dá vzbudit vlna emocí, než na ceně a opětovném probouzení pocitu chudoby České republiky, nařčení církví z hamižnosti, nespravedlnosti vůči všem nevěřícím a strašení ústavním soudem. Poslanec Vlastimil Tlustý pak přinesl jeden jediný návrh do jedné jediné věty, který by vše vyřešil. Škoda, že se tak nestalo před pěti, deseti či osmnácti lety. Jistě by to pro republiku bylo levnější.

Argumentaci si proto schováváme na vhodný čas, protože v tuto chvíli není debata racionální, ale výsostně politická, jde v ní o postoje stran a nechutě jednotlivců. Až bude čas, přineseme odpovědi na rozšiřované mýty. Kampaň se připravuje na všechny možnosti a podle nich nasměruje svoje síly.

Kdo jste nestihl ve středu  30. 4. 2008 pořad 20 minut s Radiožurnálem, najdete jej zde. A sjeďte si níže na datum  30. 4. 2008 v  17.33. Doufejme, že pořady budou ještě nějaký čas dostupné.

Kdo chce slyšet argumenty Petra Gandaloviče, najde je v pořadu Stalo se dnes ze středy  30. 4.  zde. Jen si naklikejte zprávy ze  30. 4.  a čas  21.00 pro pořad Stalo se dnes. Petr Holub začal počítat 2. 5. 2008 ve svém komentáři zde.

V rozhlasu ještě reagoval 3.5. 2008 na vývoj pan kardinál v pořadu Křesťanský týdeník, který budete moci slyšet na této adrese co nejdříve zde.

Pořady české televize jsme sledovali také:

Otázky Václava Moravce z neděle 4. 5. 2008 najdete zde. Večerní stříhaný, opepřený a tradičně proticírkevní pořad 168 najdete zde.

Následné zprávy ČTK zde.

Aktuálně | 5 05 2008 - 10:22